Ordinačné hodiny

Pondelok 7:30 - 15:30 Administratíva
Utorok 9:00 - 15:30 16:00 - 18:00
Streda 12:00 - 18:00 -
Štvrtok 7:30 - 15:30 Administratíva
Piatok 7:30 - 13:30 Administratíva
Renata

Milí pacienti,
dovoľte, aby som Vás srdečne privítala v ortopedickej a traumatologickej klinike Shams. Medicína je naše rodinné podnikanie od roku 1995. Čo nás viedlo k tomu, aby sme sa pustili do oblasti poskytovania služieb je predovšetkým zmysel pre zdravie a poloha kliniky s dobrým dopravným prístupom v srdci Banskej Bystrice.

Kladieme dôraz na individuálny prístup ku každému pacientovi. Výsledkom našej práce je dnes uznávaná a vyhľadávaná ortopedická klinika SHAMS. A to najmä vďaka Vám, našim pacientom, ktorí sa na nás pravidelne obraciate a dôverujete nám.

Mgr. Renata Al Khouri
Riaditeľka

 

Klinika

Pod jednou strechou poskytujeme okrem spomínanej zdravotnej starostlivosti aj operačnú starostlivosť v odboroch ortopédia a traumatológia. Ambulancia slúži na liečbu pacientov s ortopedickými ochoreniami a úrazmi pohybového aparátu. Dôraz kladieme na indikáciu a vhodný výber operácie na pohybovom aparáte. 
Liečime úrazy vzniknuté pri rekreačnom športovaní ale aj úrazy u športovcov. Poskytujeme liečbu aj pacientom s degeneratívnymi ochoreniami pohybového aparátu. Tieto operačné zákroky vykonávame v rámci jednodňovej chirurgie na veľmi modernej operačnej sále a pacienti sú hospitalizovaní v moderne zariadených izbách. Operačné zákroky sú prevažne artroskopické.
 

 

PREČO BY STE VAŠE ZDRAVIE MALI ZVERIŤ PRÁVE NÁM?

 

Kladieme dôraz na individuálny prístup ku každému pacientov.

Sme schopní poskytnúť Vám komplexnú starostlivosť. Diagnostiku Vašich ťažkostí, konzervatívnu liečbu a, ak je to potrebné, aj operačnú liečbu.

Máte možnosť objednať sa na vyšetrenie telefonicky a dohodnúť si termín bez čakania a bez poplatku.

Operačný výkon je indikovaný len po starostlivom zvážení a po vyčerpaní všetkých možností konzervatívnej - neoperačnej liečby.

Termín operácie sa Vám dokonale prispôsobí – bude určený podľa vášho želania

Operačná liečba je formou jednodňovej chirurgie.

V prípade hospitalizácie, ste hospitalizovaný v moderne vybavených izbách so samostatným sociálnym zariadeným, televízorom, telefónom a prístupom k internetu.

Samozrejmosťou je ponuka rôznych alternatív operácií s použitím najnovších operačných techník a použitím špičkových materiálov
Dôraz kladieme na miniinvazívne výkony ako aj modernou artroskopickou technikou s rýchlym zaradením sa pacienta do rekonvalescencie a možným návratom na športovisko alebo do pracovného procesu.

Poskytujeme ULTRASONOGRAFICKÉ vyšetrenie detských bedrových kĺbov vo vysokom farebnom rozlíšení - preventívne v 3. týždni po narodení a následne potrebné vyšetrenie a poskytujeme potrebnú liečbu.

Poskytujeme ULTRASONOGRAFICKÉ vyšetrenie pohybového aparátu (Detské lézie, poúrazové stavy, zápalové ochorenie, meranie hustoty kostí) na modernom prístroji vo vysokom farebnom rozlíšení

Aplikujeme do kĺbov podľa diagnózy a zdravotného stavu pacienta rôzne medikamenty od bežnej inflitrácie po intraartikulárnu aplikáciu kyseliny Hyaluronovej až po aplikáciu blazmy „vlastnú krv“ ACP,

Poskytujeme odbornú pooperačnú rehabilitačnú starostlivosť.

Poskytujeme kompletnú ortopedicko-protetickú starostlivosť.

Vyhotovíme všetky ortopedicko-protetické pomôcky

Moderná korzetoterapia

Všetky druhy protéz horných a dolných končatinách

 

OBJEDNAJTE SA